r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Na nowym serwisie Gumtree znajdziesz idealnego współlokatora

Strona główna AktualnościINTERNET

Gumtree to jeden z najpopularniejszych portali z ogłoszeniami w naszym kraju. Za jego pomocą możemy kupić bądź też sprzedać właściwie wszystko. Jego autorzy do już obecnej oferty postanowili dołożyć nowy serwis o nazwie Flatmejt. Ma on pomóc osobom, które szukają współlokatora do wspólnego mieszkania.

Aby skorzystać z serwisu należy założyć w nim konto oraz spersonalizować swój profil. Dzieli się on na dwie części. W pierwszej określamy jacy jesteśmy, wybieramy typ osobowości to jakieś muzyki słuchamy oraz jaki tryb życia prowadzimy. Nie wszystkie informacje są jednak klarowne. Elementy takie jak poziom czystości, czy też tolerancji określamy za pomocą oceny od 1 do 5. Poziom czystości określony przez jednego na 4 u kogoś innego może być zaledwie mocną dwóją. Zabrakło choćby przybliżonych opisów. Czasem brakuje także możliwości wielokrotnego wyboru.

Gdy dokończymy precyzowanie tego jacy jesteśmy czeka nas jeszcze określenie jakiego mieszkania poszukujemy. Tu wśród kryteriów znajdziemy oczywiście preferowane lokalizacje, ceny, typ mieszkania czy też rodzaj wyposażenia. Na podstawie tych kryteriów serwis wyszuka podobnych nam współlokatorów. Gdy będziemy zainteresowani, którymś z nich za pomocą platformy możemy wysłać mu wiadomość.

r   e   k   l   a   m   a

Na chwilę obecną bardzo trudno jest znaleźć osoby nawet w Warszawie. Trzeba jednak pamiętać, że strona dopiero dziś miała oficjalną premierę, a jej kampania reklamowa dopiero się odbędzie. W niedalekiej przyszłości Flatmejt na podstawie naszych preferencji ma oferować także oferty mieszkań z portalu Gumtree. Serwis z myślą o obcokrajowcach oferuje dwie wersje językowe polską i angielską. Skierowano go w dużej mierze do osób młodych, zwłaszcza studentów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.