r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Na problemy - Windows RE

Strona główna Aktualności

Windows Recovery Environment to potężny następca znanej z Windows XP konsoli odzyskiwania. Windows RE (lub WinRE) służyć ma do automatycznej diagnostyki i naprawy niebootującego systemu, a także udostępniać szereg narzędzi pozwalających na ręczne, bardzo zaawansowane czynności w niedziałającym systemie (dostępna jest np. cała konsola cmd czy nawet... Notatnik, wbrew pozorom całkiem przydatny w awaryjnych sytuacjach, zdolny odczytywać dane także z nośnika USB). Całość bazuje na platformie Windows PE.

Jak działa WinRE, jak korzystać z jego poszczególnych funkcji - o tym obiecują pisać programiści z Redmond odpowiedzialni za tę część systemu. Wszystko to na nowym blogu WinRE Notes w ramach MSDN Blogs, który polecamy śledzić, bo WinRE to jedna z ciekawszych nowości nowego systemu Windows Vista.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.