Na weekend Yeti i drinki

Strona główna Aktualności

O autorze

Tym razem, wyjątkowo, nasza weekendowa propozycja ma charakter wiązany. Oprócz gry, która mamy nadzieję, będzie przyjemną rozrywką i oderwaniem od rzeczywistości proponujemy również program, który z weekendową rozrywką również ma wiele wspólnego. O ile jednak pierwsza propozycja jest kierowana do wszystkich to druga dotyczy jedynie pełnoletniej części naszych Czytelników.

Grą, którą chcemy zaproponować na chwile odpoczynku po ciężkim tygodniu jest czwarta odsłona bardzo popularnej serii, której głównymi bohaterami są owłosiony Yeti i sympatyczne pingwinki. Tym razem Yeti wyrzuca pingwinka z huśtawki wprost w szpony albotrosa, ten unosi go nad plażą Australijską. Naszym zadaniem jest tak klikać myszką aby albatros zaleciał z nietypowym bagażem jak najdalej. Gra jak na tę serię przystało jest bardzo zabawna i mimo swojej prostoty może wciągnąć na dłuższe chwile.

Dodatkową propozycją na weekend jest program KoktajlBar. Znakomita aplikacja dla wszystkich, którzy chcieliby uatrakcyjnić spotkania czy też imprezy efektownie prezentującymi się i odpowiednio smakującymi koktajlami alkoholowymi. Program pomoże nam wybrać odpowiedni napój na określoną okazję, dobrać odpowiednie składniki, dzięki niemu będziemy wiedzieli również jak podać gościom nasz efekt mieszania płynów :)

Yeti Sports Part 4 pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe
KoktajlBar pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne akcesoria

© dobreprogramy
s