r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Na4Łapy 1.1.3

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt

Na4Łapy to aplikacja dla gdańskiego schroniska dla zwierząt „Promyk”, w której można przeglądać profile przebywających w nim zwierząt i pomóc przeprowadzić proces adopcji.

Na4Łapy przypomina aplikację randkową. Każde ze zwierząt przebywających pod opieką schroniska ma tam swój profil z podstawowymi informacjami, historią, jeśli jest znana, a także atrakcyjną galerią zdjęć.

Podobnie jak na serwisie randkowym, tu także można przeglądać profile psów i kotów z podziałem na kategorie, a także wyszukiwać według podanych kryteriów. Podopiecznych schroniska, których chcemy poznać, można dodać do listy ulubionych.

W aplikacji znajdziemy też informacje dotyczące procedury adopcji, informacje o schronisku i odnośnik do wsparcia placówki przez system PayLine. Środki zostaną przeznaczone przede wszystkim na zakup żywności i produktów medycznych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adoptuj przyjaciela z Na4Łapy – aplikacją „randkową” dla psów i kotów ze schroniska

4
17.05.2016  •  Anna Rymsza

Oczywiście nie chodzi o typowe psie schadzki, ale o szansę dla psów ze schroniska na znalezienie nowego domu. Na4Łapy to aplikacja gdańskiego schroniska dla zwierząt „Promyk”, w działaniu przypominająca nieco aplikację randkową. Na4Łapy to aplikacja, którą dla „Promyka” stworzyli wspólnie pracownicy gdańskiego magistratu, wolontariusze z trójmiejskiej grupy Koduj dla Polski i tworzącej oprogramowanie firmy Volanto, znanej między innymi jako autorzy PetBondCare – dzienniczka dla właścicieli zwierząt domowych. Aplikacja ma pomóc w schronisku radzić sobie z ogromnym wyzwaniem, jakim jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.