NaSpółę 1.1.4

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

NaSpółę to aplikacja służąca oszczędzaniu pieniędzy dzięki tzw. ekonomii współdzielenie. Społeczność użytkowników zyskuje dzięki niej możliwość wspólnego składania zamówień czy brania udziału w promocjach, a także dzielenia kosztów przesyłki.

Do aplikacji można zalogować się za pomocą danych z Facebooka bądź w ramach tradycyjnej rejestracji. Po logowaniu użytkownik zyskuje dostęp do listy usług i produktów, które można nabyć na atrakcyjniejszych warunkach, dzięki dzieleniu kosztów.

Górna belka umożliwia przeglądanie ofert według kilku kategorii tematycznych: mowa nie tylko o zakupach, ale także o finansowaniu podróży, a nawet wynajmowaniu lokalów. Oferty można także przeglądać ze względu na typ oszczędności, a także na lokalizację.

Użytkownicy posiadają możliwość samodzielnego dodawania własnych ogłoszeń. Istnieje także możliwość dodawania zdjęć i opisu do profilu, co sprzyja społecznościowemu charakterowi aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja NaSpółę – swojska ekonomia współdzielenia ma się dobrze

26
20.07.2016  •  Maciej Olanicki

Światowa popularność Ubera zachęca startupy do rozwijania pomysłów opartych o ekonomię współdzielenia. Na Androida i mobilnego Windowsa trafiła napisana przez polskich studentów aplikacja NaSpółę, która umożliwia oszczędności, dzięki dzieleniu kosztów lub wspólnego korzystania z promocji. Aplikacja jest prosta w obsłudze i przejrzysta. Jej podstawową funkcją jest stanowienie miejsca kontaktu użytkowników, którzy mogą oszczędniej robić zakupy, na przykład dzięki dzieleniu kosztów wysyłki. Jeżeli zatem użytkownik ma zamiar zrobić duże zakupy w internetowej księgarni, to dzięki NaSpółę może…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza