reklama

NaSpółę 1.1.4

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

NaSpółę to aplikacja służąca oszczędzaniu pieniędzy dzięki tzw. ekonomii współdzielenie. Społeczność użytkowników zyskuje dzięki niej możliwość wspólnego składania zamówień czy brania udziału w promocjach, a także dzielenia kosztów przesyłki.

Do aplikacji można zalogować się za pomocą danych z Facebooka bądź w ramach tradycyjnej rejestracji. Po logowaniu użytkownik zyskuje dostęp do listy usług i produktów, które można nabyć na atrakcyjniejszych warunkach, dzięki dzieleniu kosztów.

Górna belka umożliwia przeglądanie ofert według kilku kategorii tematycznych: mowa nie tylko o zakupach, ale także o finansowaniu podróży, a nawet wynajmowaniu lokalów. Oferty można także przeglądać ze względu na typ oszczędności, a także na lokalizację.

Użytkownicy posiadają możliwość samodzielnego dodawania własnych ogłoszeń. Istnieje także możliwość dodawania zdjęć i opisu do profilu, co sprzyja społecznościowemu charakterowi aplikacji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić