r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NaSpółę 1.1.4

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

NaSpółę to aplikacja służąca oszczędzaniu pieniędzy dzięki tzw. ekonomii współdzielenie. Społeczność użytkowników zyskuje dzięki niej możliwość wspólnego składania zamówień czy brania udziału w promocjach, a także dzielenia kosztów przesyłki.

Galeria programu

Do aplikacji można zalogować się za pomocą danych z Facebooka bądź w ramach tradycyjnej rejestracji. Po logowaniu użytkownik zyskuje dostęp do listy usług i produktów, które można nabyć na atrakcyjniejszych warunkach, dzięki dzieleniu kosztów.

Górna belka umożliwia przeglądanie ofert według kilku kategorii tematycznych: mowa nie tylko o zakupach, ale także o finansowaniu podróży, a nawet wynajmowaniu lokalów. Oferty można także przeglądać ze względu na typ oszczędności, a także na lokalizację.

Użytkownicy posiadają możliwość samodzielnego dodawania własnych ogłoszeń. Istnieje także możliwość dodawania zdjęć i opisu do profilu, co sprzyja społecznościowemu charakterowi aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja NaSpółę – swojska ekonomia współdzielenia ma się dobrze

26
OPROGRAMOWANIE 20.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Światowa popularność Ubera zachęca startupy do rozwijania pomysłów opartych o ekonomię współdzielenia. Na Androida i mobilnego Windowsa trafiła napisana przez polskich studentów aplikacja NaSpółę, która umożliwia oszczędności, dzięki dzieleniu kosztów lub wspólnego korzystania z promocji. Aplikacja jest prosta w obsłudze i przejrzysta. Jej podstawową funkcją jest stanowienie miejsca kontaktu użytkowników, którzy mogą oszczędniej robić zakupy, na przykład dzięki dzieleniu kosztów wysyłki. Jeżeli zatem użytkownik ma zamiar zrobić duże zakupy w internetowej księgarni, to dzięki NaSpółę może…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.