r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nad czym pracuje Valve? Wyciekła lista wewnętrznych projektów firmy

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o oprogramowaniu Jira, używanym przez wiele firm do zarządzania powstającymi projektami, to dzięki Valve zrobi się o nim nieco głośniej — okazuje się, że z uwagi na błąd przez krótki czas niemal każdy mógł uzyskać dostęp do listy tego, nad czym się w siedzibie ojców usługi Steam myśli. Oczywiście furtkę tę już zamknięto, ale w Internecie nic nie ginie... W sumie do przejrzenia dla chętnych jest przeszło 790 pozycji.

Co ciekawego? Pojawiają się naturalnie odwołania do Half-Life 3, Steam Boksa, komputerka Piston czy technologii Source 2, ale również niezapowiedzianego jeszcze Left 4 Dead 3, a także tajemniczych Stars of Blood oraz The Grange czy Episode 3 i Episode 3 Movie, sugerujących, że Half-Life 2 miał mieć jednak więcej odcinków. Naprawdę ciekawa lektura, jeżeli ktoś orientuje się, co przez lata w Valve piszczało, a pracowników nie imały się i żarty — są wśród nich okazuje się wielbiciele dubstepu (grupa WUBWUBWUB...), jak też prawdziwi „ziomkowie” (yo dawg).

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial