Nadchodzi Future3 – największe targi pracy IT na Pomorzu

Strona główna Aktualności

O autorze

Znalezienie pracy w branży IT, zwłaszcza tej pierwszej, jest zadaniem bardzo trudnym. Na szczęście nie brak wydarzeń, które mogą pomóc nawiązać kontakt z przyszłym pracodawcą. Na Pomorzu największym wydarzeniem tego typu są targi pracy Future3, których trzecia edycja odbędzie się już 21 października.

Już za dwa tygodnie w gdańskim Amber Expo zaprezentuje się blisko 40 pomorskich firm z branży IT, w tym czołówka firm z Trójmiasta. To bardzo dobra okazja by poznać potencjalnych pracodawców i rozejrzeć się po rynku. Będzie można poznać szczegóły zatrudnienia w każdej z firm i zdecydować, czy któraś jest atrakcyjnym przyszłym pracodawcą. Część ofert można już obejrzeć na stronie wydarzenia.

Poszukiwanie pracy jest gwoździem programu wydarzenia, ale to nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Na uczestników Future3 czeka także seria wykładów technicznych, które poprowadzą doświadczone osoby z branży. Poruszone zostaną różne zagadnienia, od OpenStack po rozwój programisty w kontekście budżetu firmy. Znajdzie się także miejsce dla warsztatów związanych z programowaniem oraz z rozwojem osobistym, na które należy wcześniej się zarejestrować, a także konkurs programistyczny z ciekawymi nagrodami. Na zwycięzców czekają książki i różnego typu sprzęt elektroniczny. Nie będzie to jedyna okazja do zdobycia cennej nagrody.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja na stronie wydarzenia. Na osoby, które chcą dojechać na targi z Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Koszalina, czekać będą bezpłatne autokary. Specjalne autobusy będą kursować także na terenie Trójmiasta.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy
s