r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi Nero 6 !

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak informuje IDG, firma Ahead, producent Nero Burning ROM, zapowiedziała na 18 lipca tego roku premierę 6 wersji tego popularnego pakietu do nagrywania płyt CD.

O głównym składniku pakietu, czyli Nero Burning ROM 6, producent wspomina dość zdawkowo, że posiada on nowy, znacznie udoskonalony interfejs. Jedną z zapowiadanych nowości jest Nero StartSmart, mający ułatwić posługiwanie się pakietem - pozwala na szybki dostęp do wielu funkcji rozproszonych w poszczególnych programach. Warto również zwrócić uwagę na Nero BackItUp, aplikację przeznaczoną do archiwizowania danych.

Interesującą nowością jest możliwość odtwarzania filmów DVD. Służy do tego aplikacja Nero ShowTime. Z kolei Nero SoundTrax jest profesjonalnym programem do tworzenia płyt audio. Dołączony do pakiety plug-in HE-AAC pozwala na odczyt i kodowanie plików w formacie MP4.

Cena Nero 6 w wersji pudełkowej wyniesie 79,99 USD, w wersji pobieranej z Internetu 59,99 USD a uaktualnienie 39,99 USD. Producent informuje, że osoby, które nabyły Nero 5.5 po 1. maja 2003, będą mogły dokonać aktualizacji bezpłatnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.