Nadchodzi Nowe - bezpłatne seminaria F-Secure

Strona główna Aktualności

O autorze

Firmy F-Secure - producent oprogramowania zabezpieczającego i Veracomp - dystrybutor produktów F-Secure zapraszają na bezpłatne seminaria na temat bezpieczeństwa informatycznego, które odbędą się w największych miastach Polski.

Podczas spotkań zostaną zaprezentowane systemy ochronne przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz firm, a także rozwiązania zabezpieczające przed spamem, wirusami oraz innymi zagrożeniami związanymi z komunikowaniem się za pomocą poczty elektronicznej. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się jakie nowe zagrożenia z sieci pojawiły się ostatnio oraz poznają prognozy dotyczące ich rozwoju. Na zakończenie każdego spotkania zaplanowano projekcję specjalnego filmu, który ma dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich uczestników przygotowano też inne niespodzianki.

Seminaria skierowane są do resellerów, użytkowników końcowych oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo systemów informatycznych. Spotkania będą odbywać się od 12 września do 17 października b.r., kolejno w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Katowicach.

Więcej informacji, agendę, a także formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s