r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi Opera 9

Strona główna Aktualności

Wczoraj opublikowano pierwszą wersję kandydującą (RC) na betę nowego wydania tej zyskującej popularność przeglądarki WWW.

Tak jak informowaliśmy w lutym, kolejne testowe wersje Opery 9 są wydawane co tydzień. Ostatnie edycje stały się na tyle stabilne, że postanowiono o przemianowaniu ostatniej z nich na Beta RC. Oznacza to, że zainteresowani nowymi możliwościami programu mogą pobrać to wydanie, pamiętać jednak należy o tym, że wciąż może ono działać niestabilnie i zawierać błędy.

Z najciekawszych zmian w stosunku do ostatniej stabilnej wersji wymienić należy wprowadzenie "widżetów", umożliwiających umieszczanie na ekranie małych aplikacji typu kalkulator, informator pogodowy itp. Rozszerzono funkcjonalność paneli, możliwy jest podgląd miniaturki strony przed przełączeniem się na nią. Poprawiono także obsługę skryptów CSS, co odzwierciedla się poprawnym przechodzeniem testu Acid2.

Wersja Beta RC dostępna jest na blogu programistów, przypominamy, że jest to wciąż wersja niestabilna.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.