r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nadchodzi Panda 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Panda Software wprowadza na rynek nowe programy przeznaczone do ochrony firm i użytkowników domowych.

Wersje na rok 2007 zabezpieczają przed wszelkimi zagrożeniami, ze szczególnym uwzględnieniem niebezpiecznych oszustw internetowych i kradzieży poufnych danych. Wśród nich znajdziemy nie tylko następców obecnych edycji tj. Panda Antivirus + Firewall 2007 i Panda Internet Security 2007 ale także całkiem nowy produkt - Panda Antivirus 2007. Duże zmiany na plus zaszły w licencjonowaniu - standardowe licencja produktów będą pozwalały na instalację programu na dwóch lub 3 stanowiskach. Polskie wersje pojawią się na początku października.

Nowe programy Panda Software mają uchronić przed coraz nowymi zagrożeniami internetowymi, których autorzy mają na celu kradzież poufnych danych i uzyskanie korzyści finansowych. Na celowniku znalazły się dane osobowe, numery kart kredytowych, hasła logowania do bankowości elektronicznej i poufne dane firm. Nowe wersje, oprócz technologii TruPrevent do walki z nieznanymi zagrożeniami, zawierają mechanizm Genetic Heuristic Engine - nowatorski silnik Pandy do skanowania profilu genetycznego plików oraz specjalne moduły chroniące poufne dane użytkownika. Ponadto produkty zaprojektowano tak aby w minimalnym stopniu obciążały system.

Więcej informacji (zawartość poszczególnych edycji, ceny) podamy w chwili premiery polskich wersji produktów.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane