r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi Photoshop CS 2

Strona główna Aktualności

Firma Adobe zapowiedziała kolejną odsłonę swojego programu do obróbki grafiki rastrowej - Photoshop Creative Studio (CS) 2.

W kolejnej wersji tego programu znajdują się zarówno nowe narzędzia, jak i ulepszenia do już istniejących. W odpowiedzi na sugestie użytkowników, poprawiona głównie została praca ze zdjęciami z aparatów cyfrowych. W końcu będą dostępne, tak długo oczekiwane funkcje jak redukcja czerwonych oczu, plam czy zniekształceń obiektywów. Można będzie również, bezstratnie zmienić rozmiar obrazka. Nowy Photoshop ma wspomagać pracę na nie skompresowanych zdjęciach (RAW). Będzie umożliwiał też automatyczne przetwarzanie wielu plików na raz. Za przesyłanie plików pomiędzy aplikacjami Adobe odpowiada nowe narzędzie o nazwie Adobe Bridge.

Ceny skalulowano na poziomie 599 USD za pełną wersję i 148 USD za uaktualnienie. Produkt ma być dostępny w sprzedaży od maja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.