r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi kolejna poprawka stabilności do Visty

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft w ramach programu Quick Fix Engineering udostępnił wybranej grupie beta-testerów nowe paczki z poprawkami do systemu Windows Vista. W skład wrześniowego zestawu wchodzą trzy łatki, z czego dwie poświęcono aplikacjom Windows Media Player i Windows Media Center, a ostatnia z pewnością zainteresuje wszystkich użytkowników najnowszego systemu Microsoftu.

Wspominana łatka jest kolejną już zbiorczą aktualizacją stabilności dla systemu Windows Vista. Microsoft zapowiada, że znajdzie się ona co prawda w dodatku Service Pack 1, ale korporacja chce ją wydać osobno znacznie wcześniej. Rozwiązuje szereg usterek takich jak problemy z kompatybilnością z niektórymi programami antywirusowymi czy pewnymi konfiguracjami dyskowymi. Ponadto poprawia zarządzanie energią (wydłuża czas pracy na bateriach w komputerach przenośnych), usprawnia pracę z UPS, zwiększa wydajność podczas otwierania menu i pasków poleceń, poprawia stabilność Internet Explorera i sieci bezprzewodowych oraz podczas korzystania z powłoki Windows PowerShell.

Poprawka ma też skrócić czas, po którym system staje się dostępny od chwili uruchomienia go, a także przyspieszyć powrót do pracy po długim czasie bezczynności. Poprawiona ma zostać także wydajność podczas zamykania wygaszacza ekranu z pokazem slajdów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.