r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi koniec przygody z Falloutem 4: Nuka World będzie ostatnim DLC

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mimo że Fallout 4 ukazał się jeszcze w listopadzie zeszłego roku, to Bethesda wciąż dostarcza nowe pokłady grywalności dzięki kolejnym DLC. Wiadomo już więcej o kolejnym dodatku, noszącym tytuł Nuka World, który niestety będzie stanowił zwieńczenie przygód.

Dotąd dla Fallouta 4 zostały wydane 4 dodatki, z których każdy spotkał się z pozytywną reakcją graczy i recenzentów. W marcu pojawił się umożliwiający konsutrowanie robotów Automatron, w kwietniu otrzymaliśmy nowe możliwości budowania (także więzień) w Wasteland, majowy Far Harbor umożliwił eksploracje wyspy Mount Desert, zaś wydany 21 czerwca Contaptions Workshop stanowi pierwszy z dodatków warsztatowych.

Drugim z nich będzie Vault-Tec Workshop, którego premiery można spodziewać się lada moment. Zdaje się jednak, że więcej emocji budzi kolejny, Nuka World. Między innymi w związku z tym, że wiceszef ds. marketingu w Bethesdzie, Pete Hines potwierdził już na Twitterze, że Nuka World będzie stanowił ostatni DLC do Fallouta 4.

A zapowiada się on bardzo interesująco. Przede wszystkim, nie będzie to dodatek warsztatowy – możemy się spodziewać po nim kolejnych godzin przygód osadzonych w byłym parku rozrywki Nuka World, którego atomowa zagłada zmieniła w siedzibę gangu Raiders. Za cenę około 20 dolarów oczekiwać możemy nowych questów, potworów i broni. Ostatnie DLC dla Fallouta 4 ukaże się w sierpniu.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.