reklama

Nadciąga polska wersja Sony Creative Software, Vegas w promocji

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Jeśli ktoś ostatnio zaglądał na stronę polskiego dystrybutora programów z linii Sony Creative Software, z pewnością zauważył tę informację. W przygotowaniu jest polska wersja programów, której premiera zaplanowana została na styczeń przyszłego roku. Dokładnej daty jeszcze niestety nie znamy.

Nie trzeba jednak czekać z zakupem do nieokreślonego dnia w przyszłym roku. Firma KSK Dystrybucja obiecuje, że polską wersję programów dostanie po premierze za darmo każdy, kto kupi w grudniu najnowsze wersje produktów z kategorii konsumenckich i domowych, w wersji pudełkowej, dostępne na razie po angielsku.

Oferta jest warta uwagi, gdyż do końca grudnia ceny tych programów zostały obniżone o 25%. Promocja obejmuje również pudełkowe wersje pozycji dla profesjonalistów, jak Spectral Layers Pro, ACID Pro 7, Sound Forge Pro czy najnowsze programy z linii Sony Vegas. Produkty z obniżoną ceną można znaleźć w sklepie KSK Dystrybucja.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić