r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nagradzamy autorów recenzji programów!

Strona główna Aktualności

O autorze

Nagradzamy kolejnych użytkowników, którzy opublikowali w naszym serwisie recenzje swoich ulubionych programów. Do wyróżnionych autorów powędrują koszulki dobrychprogramów i zestawy gadżetów, w tym między innymi oprogramowanie.

Recenzentem może zostać każdy zalogowany użytkownik dobrychprogramów. Wystarczy przejść na stronę programu, który chcemy zrecenzować, przewinąć stronę na sam dół do formularza gdzie wpisuje się komentarze i przełączyć go w tryb recenzji. Oczywiście recenzja, aby mogła zostać opublikowana, musi być czymś więcej niż komentarzem - nie może być całkiem zdawkowa, powinna zawierać osobiste doświadczenia dotyczące danego programu i co najważniejsze, musi być przydatna dla innych. Takie właśnie recenzje co miesiąc będziemy nagradzać, by dodatkowo zachęcić Was do publikowania swoich tekstów.

W listopadzie postanowiliśmy nagrodzić użytkowników scripter1 i Jaahquubel_. Skupili się oni na specjalistycznym oprogramowaniu. Pierwszy podzielił się z nami doświadczeniem związanym z pracą ze środowiskiem programistycznym Lazarus, drugi zaś — z programem do obliczeń numerycznych Octave. Obaj otrzymują od nas upominki: koszulki firmowe portalu dobreprogramy oraz zestaw gadżetów naszych partnerów, w tym między innymi oprogramowanie. Przy tej okazji chcielibyśmy także rozdać spóźnione nagrody za recenzje napisane w październiku. Zdecydowaliśmy, że koszulki i oprogramowanie otrzymają tu użytkownicy Rudobrody (recenzja odtwarzacza MusicBee) i niemowa (kilka recenzji, między innymi aTube Catcher czy Instantbird).

r   e   k   l   a   m   a

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Czekamy na kolejne recenzje! :)

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.