Nagrody Magazynu .net za rok 2007 rozdane

Strona główna Aktualności

O autorze

Magazyn .net od 10 lat nagradza projekty graficzne, autorów technologii, osobowości i firmy związane z tworzeniem i rozwojem www. Kiedy powstawały .net Awards, celem magazynu było wyrażenie aprobaty użytkowników i ekspertów dla ciekawych rozwiązań. Obecnie jest to przysłowiowy wiatr w żagle autorów nagradzanego projektu. Nagrody przyznawane są w 16 kategoriach na podstawie opinii jury i internautów.

Wśród zwycięzców tegorocznego konkursu znalazły się takie rozwiązania, jak:

 • WordPress

  - najlepsza aplikacja Web roku, obok Facebook, Gmail i Google Docs.

 • Google Earth

  - innowacja roku. Na dalszych pozycjach znalazły się GoogleCalendar (kolejna wysoka pozycja zajęta przez Google!), Second Life, Joost i inne.

 • Firefox

  - najlepszy projekt Open Source roku, pokonał między innymi Ruby on Rails, WordPress i OpenOffice.

  Miano bloga roku 2007 zdobył Engadget, pokonując między innymi CuteOverload i icanhascheezburger. Nagroda za redesign roku przypadła firmie Apple, w tej kategorii wyróżnione zostały również NY Times i Manchester United. Ciekawostką jest nagroda za najlepszą "promocję wirusową" (zmuszającą klientów do samodzielnego rozpowszechniania między sobą informacji o produkcie), która przypadła stronie Will it Blend?, na której można obejrzeć miksowanie różnych produktów, na przykład telefonu iPhone firmy Apple.

  Pełny spis kategorii i zwycięzców można znaleźć na stronie Magazynu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję