Nagrywanie płyt CD-R/RW za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dłuższego już czasu szukaliśmy bezpłatnego programu do nagrywania płyt CD-R/RW. Gdy już zwątpiłem, że coś takiego w ogóle istnieje - udało się! Panie i Panowie, mam zaszczyt przedstawić: CDBurnerXP Pro autorstwa Stefana Haglunda ze Szwecji.

CDBurnerXP Pro to całkowicie darmowy program do nagrywania płyt CD-R/RW. Program nie jest może aż tak rozbudowany jak np. Nero Burning ROM ale oferuje wszystko co niezbędne do nagrywania płyt. CDBurnerXP Pro umożliwia także nagrywanie danych z obrazu ISO (również z innych programów), zgrywanie płyt do obrazu ISO, tworzenie i kontynuowanie wielosesyjnych płyt CD i zgrywanie płyt CD-Audio do plików w formatach MP3, OGG, WMA, WAV. Obsługuje większość popularnych nagrywarek CD-R/RW, a także technologię BURN-PROOF. CDBurnerXP Pro wyróżnia się także bardzo ładnym interfejsem i mimo, że jest w angielskiej wersji językowej, jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

CDBurnerXP Pro publikujemy w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD-R/RW.

CDBurnerXP Pro może wymagać wcześniejszego zainstalowanie nowej wersji Windows Installer oraz bibliotek Visual Basic 6.0 - szczegóły przedstawiliśmy w opisie.

© dobreprogramy
s