r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NajNaj Życzenia 1.3.2

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

NajNaj Życzenia to program, dzięki któremu znajdziemy gotowe życzenia na różne okazje: imieninowe, urodzinowe, z okazji ślubu i wielu innych, tym świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnych.

Aplikacja działa w bardzo przystępny, łatwy do zrozumienia sposób. Jej szata graficzna jest mocno przestarzała, ale ta wada nie obniża funkcjonalności programu. Na ekranie głównym znajdziemy życzenia pogrupowane w kategorie. To m.in. urodzinowe, imieninowe, noworoczne, a także świąteczne. Baza życzeń jest spora, te dotyczące np. Wielkanocy mają ponad 200 różnych wpisów.

Klikając w wybraną kategorię, znajdziemy tam duże kafelki z tekstem życzeń. Treści możemy filtrować według charakteru życzeń: od zabawnych przez poważne i umiarkowane, a także dopasowane do płci adresata. Każdy tekst można dodać do ulubionych, a także - po kliknięciu w wybrany kafelek - wykonać dodatkowe czynności, czyli przesłać tekst SMS-em, udostępnić go do innej aplikacji, skopiować tekst do schowka lub zaznaczyć jako ulubiony.

W ustawieniach aplikacji możemy zaznaczyć, czy chcemy skonfigurować własny podpis pod życzeniami, który będzie kopiowany wraz z ich treścią. Możemy również ustawić losowe wyświetlanie życzeń, a także zrezygnować z polskich znaków w treści życzeń wysyłanych SMS-em.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
25.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.