NajNaj Życzenia NajNaj Życzenia 1.3.2

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

NajNaj Życzenia to program, dzięki któremu znajdziemy gotowe życzenia na różne okazje: imieninowe, urodzinowe, z okazji ślubu i wielu innych, tym świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnych.

Aplikacja działa w bardzo przystępny, łatwy do zrozumienia sposób. Jej szata graficzna jest mocno przestarzała, ale ta wada nie obniża funkcjonalności programu. Na ekranie głównym znajdziemy życzenia pogrupowane w kategorie. To m.in. urodzinowe, imieninowe, noworoczne, a także świąteczne. Baza życzeń jest spora, te dotyczące np. Wielkanocy mają ponad 200 różnych wpisów.

Klikając w wybraną kategorię, znajdziemy tam duże kafelki z tekstem życzeń. Treści możemy filtrować według charakteru życzeń: od zabawnych przez poważne i umiarkowane, a także dopasowane do płci adresata. Każdy tekst można dodać do ulubionych, a także - po kliknięciu w wybrany kafelek - wykonać dodatkowe czynności, czyli przesłać tekst SMS-em, udostępnić go do innej aplikacji, skopiować tekst do schowka lub zaznaczyć jako ulubiony.

W ustawieniach aplikacji możemy zaznaczyć, czy chcemy skonfigurować własny podpis pod życzeniami, który będzie kopiowany wraz z ich treścią. Możemy również ustawić losowe wyświetlanie życzeń, a także zrezygnować z polskich znaków w treści życzeń wysyłanych SMS-em.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!