r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NajNaj Życzenia 1.1

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu

NajNaj Życzenia to program dostarczający gotowych życzeń na różne okazje, m.in. imieniny, urodziny oraz święta, w tym na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc. Gotowe wpisy możemy szybko i wygodnie udostępniać dalej.

W programie znajdziemy okolicznościowe życzenia pogrupowane w kategorie tematyczne, co sprawia, że łatwo można znaleźć interesujące nas treści. Po wybraniu danej kategorii, znajdziemy w niej gotowe wpisy z życzeniami. Gotowych propozycji jest bardzo dużo, dla samych Świąt Wielkanocnych znajdziemy ponad 200 propozycji życzeń. Można je filtrować, według ich charakteru: od zabawnych przez poważne i umiarkowane, a także dopasowane do płci adresata.

Tekst każdych życzeń można dodać do ulubionych, co pozwoli łatwo znaleźć go podczas kolejnych przygód z aplikacją. Życzenia możemy też udostępniać: SMS-em, na Twitterze, Facebooku lub e-mailem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
25.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.