r   e   k   l   a   m   a
reklama

Najnowszy Humble Weekly Bundle to nie tylko gry, ale też ich kod źródłowy

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Kolejna już edycja Humble Weekly Bundle została poświęcona bardzo ciekawej tematyce. Nie znajdziemy tam znanych tytułów, ani marek choć samych gier jest sporo. Tym razem w zestawieniu dominują pozycje niezależne, a wraz z nimi możemy pobrać kod źródłowy wybranych gier.

Kod możemy obsłużyć za pomocą programu GameMaker Studio, który znajdziemy między innymi w jednym z pakietów. W podstawowym pakiecie otrzymamy takie tytuły jak: Death Ray Manta, Spoiler Alert, WizardWizard (wraz kodem źródłowym), Another Perspective oraz YoYo RPG z dodatkami. Płacąc sześć dolarów bądź więcej otrzymamy kolejne dziewięć tytułów. Najdroższy z pakietów, którego cena wynosi 12 dolarów dodaje tylko jedną grę oraz kody źródłowe do gier ze środkowego pakietu.

Tym razem kwota jest dzielona pomiędzy Humble Bundle, YoYo Games i organizacją charytatywną Doctors Without Borders. Pełen spis gier wraz z ich opisem znajdziecie na stronie Humble Bundle Weekly. Warto również wspomnieć, że od kilku dni w ramach klasycznego Humble Bundle można zakupić świetne strategie z serii Total War. Znajdziemy tam między innymi takie tytuły jak Total War: ROME, Shogun: Total War Collection, Viking: Battle for Asgard, czy Medieval II: Total War Collection.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic