r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nalot na gdańską firmę

Strona główna Aktualności

Gdańska policja, zajmująca się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w jednej z firm przeprowadziła kontrolę użytkowanego tam oprogramowania.

Policja przeprowadziła wczoraj kontrolę w siedzibie jednej z firm zajmującej się obrotem nieruchomościami. Jej celem było przede wszystkim sprawdzenie legalności oprogramowania używanego w firmowych komputerach. Z informacji operacyjnych wynikało, że w firmie może być użytkowany sprzęt informatyczny z nielegalnymi programami. Wyniki kontroli potwierdziły te przypuszczenia. Policja zabezpieczyła dziewięć komputerów i trzynaście twardych dysków wraz z zainstalowanym na nich pirackim oprogramowaniem. Wartość zabezpieczonych programów oszacowana została na co najmniej 100 tysięcy złotych. Teraz trafią one do biegłego. Jeśli potwierdzi on nielegalne pochodzenie zabezpieczonych programów, właścicielom firmy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.