Namco Bandai zapowiada Ace Combat Infinity w modelu Free-2-Play

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Coraz więcej znanych marek przechodzi na PlayStation 3 na model Free-2-Play, a przoduje tutaj ze swymi grami Namco Bandai. Niedawno dostaliśmy darmowe Tekken Revolution, a teraz okazuje się, że polatamy sobie również bezpłatnie w przestworzach z kumplami w ujawnionym niedawno Ace Combat Infinity. Projekt do końca roku zostanie udostępniony do pobrania z PSN. Będzie kampania oraz misje w trybie współpracy.

Produkt jest ponoć wynikiem bliskiego przysłuchiwania się uwagom fanów i spełnieniem ich wielu postulatów. Poprzecinamy niebo nad futurystycznymi miastami, ścierając się z siłami wrogów w świecie po tajemniczym wielkim kataklizmie lub w sumie z czterema znajomymi tworząc eskadry, walczące ze sobą po prostu dla frajdy. Ani słowa na razie o tym, za co przyjdzie nam tutaj ewentualnie zapłacić. Szczegóły poznamy wkrótce.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu