r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Namco Bandai zapowiada Ace Combat Infinity w modelu Free-2-Play

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Coraz więcej znanych marek przechodzi na PlayStation 3 na model Free-2-Play, a przoduje tutaj ze swymi grami Namco Bandai. Niedawno dostaliśmy darmowe Tekken Revolution, a teraz okazuje się, że polatamy sobie również bezpłatnie w przestworzach z kumplami w ujawnionym niedawno Ace Combat Infinity. Projekt do końca roku zostanie udostępniony do pobrania z PSN. Będzie kampania oraz misje w trybie współpracy.

Produkt jest ponoć wynikiem bliskiego przysłuchiwania się uwagom fanów i spełnieniem ich wielu postulatów. Poprzecinamy niebo nad futurystycznymi miastami, ścierając się z siłami wrogów w świecie po tajemniczym wielkim kataklizmie lub w sumie z czterema znajomymi tworząc eskadry, walczące ze sobą po prostu dla frajdy. Ani słowa na razie o tym, za co przyjdzie nam tutaj ewentualnie zapłacić. Szczegóły poznamy wkrótce.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.