r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Name Mangler 3.4.0

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe

Name Mangler to program, który pomoże opanować nazwy plików, nawet jeśli w grę wchodzi zmiana nazwy tysięcy plików. Program przyda się fotografom, pracownikom biur i wszystkim innym, którzy pracują z dużymi kolekcjami plików.

Name Mangler może być łatwy w obsłudze, ale może też zadowolić bardziej wymagających użytkowników. Łatwa opcja pozwala zmienić nazwy wielu plików w sposób wybrany z menu rozwijanego. Do wyboru mamy tu podmianę fragmentów nazwy, sekwencję, dodanie końcówki lub początku, usuwanie fragmentów, zmianę wielkich i małych liter oraz zmianę rozszerzenia. Kolejne operacje można układać jedna po drugiej, co daje ogromne możliwości. Ponadto Name Mangler działa bardzo szybko.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejną zaletą Name Manglera jest możliwość zaglądania do metadanych plików różnego typu. Program rozpoznaje ponad 150 pól i pozwala je wykorzystać przy nazywaniu plików (może na przykład wydobyć tytuły utworów z metadanych i umieścić je w nazwach plików lub na odwrót. Program pozwala też zapisywać predefiniowane ustawienia.

Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z interfejsu dla programistów i pisać własne skrypty do wykonywania operacji na plikach.

Name Manglera można przetestować wykonując 5 operacji bez żadnych ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.