Name Mangler Name Mangler 3.6

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program

Name Mangler to program, który pomoże opanować nazwy plików, nawet jeśli w grę wchodzi zmiana nazwy tysięcy plików. Program przyda się fotografom, pracownikom biur i wszystkim innym, którzy pracują z dużymi kolekcjami plików.

Name Mangler może być łatwy w obsłudze, ale może też zadowolić bardziej wymagających użytkowników. Łatwa opcja pozwala zmienić nazwy wielu plików w sposób wybrany z menu rozwijanego. Do wyboru mamy tu podmianę fragmentów nazwy, sekwencję, dodanie końcówki lub początku, usuwanie fragmentów, zmianę wielkich i małych liter oraz zmianę rozszerzenia. Kolejne operacje można układać jedna po drugiej, co daje ogromne możliwości. Ponadto Name Mangler działa bardzo szybko.

Kolejną zaletą Name Manglera jest możliwość zaglądania do metadanych plików różnego typu. Program rozpoznaje ponad 150 pól i pozwala je wykorzystać przy nazywaniu plików (może na przykład wydobyć tytuły utworów z metadanych i umieścić je w nazwach plików lub na odwrót. Program pozwala też zapisywać predefiniowane ustawienia.

Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z interfejsu dla programistów i pisać własne skrypty do wykonywania operacji na plikach.

Name Manglera można przetestować wykonując 5 operacji bez żadnych ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!