r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Namo eBookEditor 1.0.0.29

Strona główna Windows Biuro Programy dla pisarzy
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Namo eBookEditor to program, który umożliwia tworzenie e-booków na iPada pierwszej i drugiej generacji, iPhone'a 3G, 3GS i 4, Galaxy S, Galaxy Tab i na inne telefony czy tablety bazujące na systemie Android.

Galeria programu

Program pozwala na dodawanie treści i tabel oraz formatowanie (style tekstu, tworzenie list wypunktowanych, wcięcia i wiele innych) dokumentu tak samo, jak w zwykłym edytorze tekstu. Edytor obsługuje interfejs WYSIWIG (What-You-See-Is-What-You-Get), dzięki któremu na bieżąco mamy podgląd tworzonego dokumentu. Możemy przesuwać, pokazywać i ukrywać paski narzędzi, dostosowując tym samym interfejs programu wedle własnych preferencji. Namo eBookEditor oferuje także możliwość stworzenia okładki do książki przy użyciu opcji Cover Editor, zawierającej kilkadziesiąt szablonów – istnieje ponadto opcja zaprojektowania okładki od podstaw. Do Namo eBookEditor można zaimportować swoje dokumenty z pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) i dodać je do książki, jak również pliki tekstowe, pliki HTML (program charakteryzuje się bezproblemową edycją kodu źródłowego) i treści z kanałów RSS.

Pliki przygotowane w Namo eBookEditor są dostępne w standardowym formacie, w którym wydawane są e-booki, czyli ePUB. W programie możemy sprawdzić, czy nasz plik jest zgodny z tym standardem i – w razie potrzeby – szybko takowy stworzyć.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
disign   9 #2 17.02.2014 13:58

może dlatego że Sigl jest oporny jak diabli :D

Autor edytował komentarz.
  #1 13.01.2013 20:05

Dlaczego miałabym placić za ten program jak Sigil sprawdza się doskonale?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.