r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nanotech Notes 2.3.2

Strona główna iOS Akcesoria Notesy

Nanotech Notes to wygodna aplikacja do robienia odręcznych notatek przez rysowanie na ekranie dotykowym.

Aplikacja pozwala tworzyć notatki od zera lub na bazie stron internetowych i fragmentów map, jeśli użytkownik przytrzyma przycisk dodawania nowej notatki. Aplikacja uruchomi wtedy przeglądarkę lub aplikację z mapami i pozwoli wybrać fragment, który zostanie zarejestrowany. Poza odręcznymi narzędziami można korzystać z podstawowych kształtów wektorowych. Do wyboru mamy kilka kolorów linii i 5 grubości pędzli, co zupełnie wystarczy przy podstawowych notatkach.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja jest bardzo szybka, ale nie przeszkadza jej to synchronizować dane ze wszystkimi urządzeniami jednego użytkownika, połączonych z jego kontem. Zmiany pojawiają się w czasie rzeczywistym na każdym z nich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

6
OPROGRAMOWANIE 17.05.2016 | Anna Rymsza

Szukasz edytora tekstu? Aplikacji do kontrolowania wydatków? Zaawansowanego dyktafonu? Zbieg okoliczności sprawił, że dziś w App Store można za darmo pobrać sporo przydatnych aplikacji, a także kilka typowo rozrywkowych. Wybrałam dla Was cztery najlepsze, które naprawdę warto mieć. Matcha Matcha to wygodny edytor tekstu, notes i lista rzeczy do załatwienia. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu podróży, robieniu zakupów, rozdzielaniu zadań, jak i pisaniu opowiadań. Jego normalna cena to 10 dolarów, tym bardziej warto tę aplikację zgarnąć za darmo. Matcha to także świetny klient…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.