Nanovoid 1.2

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nanovoid to przepięknie zrealizowana kosmiczna strzelanka, która na pewno spodoba się fanom dawnych hitów tego typu. Ta bezpłatna propozycja zmienia nieco formułę poprzez ukazanie akcji pod lekkim kątem i umożliwienie lotu w dowolnym kierunku. Gra oferuje przy tym także kilka innych rozwiązań, dzięki którym wyróżnia się na tle innych darmowych dzieł reprezentujących nurt. Zadziała przy tym nawet na słabszych PC.

W niedalekiej przyszłości człowiek zapuścił się w najodleglejsze zakamarki galaktyki, wszystko dzięki systemowi specjalnych bram gwiezdnych. Oczywiście jednak w końcu natrafił na agresywną rasę, walczącą o dominację we wszechświecie i trzeba było się dozbroić. Zadanie gracza to zlikwidowanie tylu jednostek nieprzyjaciela, aby w końcu otworzyło się podprzestrzenne przejście do kolejnego, nieco trudniejszego poziomu.

Warto zbierać kolorowe bonusy wypadające czasem z przeciwników, żeby poprawiać zdolności ofensywne oraz defensywne własnego statku. Ponadto da się przy odrobinie wysiłku obrócić statki wroga przeciw niemu. Wystarczy celnie staranować samotny wahadłowiec, by móc połączyć go ze swoją jednostką, tym samym zyskując na sile ognia i pancerzu. Ma to potem znaczenie szczególnie w starciach z bossami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!