NapiDroid Lite NapiDroid Lite 3.1.2

Strona główna Android Multimedia Napisy do filmów
Pobierz program
lub zeskanuj:

NapiDroid Lite to aplikacja, dzięki której szybko i wygodnie pobierzemy z bazy serwisu NapiProjekt napisy do filmów, które przechowujemy na smartfonie lub tablecie.

Zaletą programu jest szybkość i automatyzacja działania. Po zainstalowaniu, aplikacja sama przeskanuje pamięć urządzenia, rozpozna pliki filmowe i pozwoli pobrać napisy dopasowane do formatu oraz jakości wideo - pod warunkiem, że dane napisy są dostępne w bazie NapiProjekt. Napisy możemy pobrać zarówno na potrzeby odtwarzania aplikacją na smartfonie lub tablecie, jak też do odtwarzania sieciowego.

Ponadto, program pozwala wybrać domyślny odtwarzacz wideo. Możemy również skorzystać z możliwości pobierania napisów do wskazanego folderu, wybrać preferowane kodowanie oraz język, uruchomić automatyczne odtwarzanie filmu po pobraniu napisów oraz skorzystać z mechanizmu konwertowania ich do preferowanego formatu. NapiProjekt Lite pozwala również zalogować się do konta w w serwisie NapiProjekt.pl i sprawdzić krótkie statystyki: zajmowane miejsce w rankingu, liczbę pobrań napisów przygotowanych przez użytkownika, dane o dodanych filmach do bazy serwisu oraz informacje o przyjętych oraz odrzuconych poprawkach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!