NapkinRace 1.0

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NapkinRace to przyjemna zabawa, która przypomina zasady starej, aczkolwiek uwielbianej przez wszystkie dzieci zabawy podwórkowej, którą nazywano popularnie "berkiem". Tym razem to nie Ty biegasz za uczestnikami zabawy, ale sterujesz zabawkowym autkiem w pogoni za innymi uciekającymi pojazdami. Stuknięcie "berka" powoduje odebranie tegoż tytułu na swoją korzyść...a wtedy nie pozostaje nic innego jak ....w nogi!!!!

Gra mimo swej prostoty posiada rozbudowane menu, a w nim wiele ciekawych i przydatnych ustawień. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie zamiana "berka" na wyścigi między bramkami. Niewątpliwą frajdą podczas gry jest wrażenie poruszania się samochodami po pomiętej, sfałdowanej kołdrze :-), która jest główną planszą podczas zabawy. Ponadto istnieje możliwość zmiany oprawy graficznej, ilości przeciwników, czasu trwania rundy oraz poziomu trudności. Na uwagę zasługuje fakt, iż gra posiada opcję łączenia się poprzez sieć z innymi graczami. Tyle atutów na pewno przysporzy wielu przyjemności z gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!