Napraw sterowniki z IObit Driver Booster 5 PRO – licencje przynosi Mikołaj

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Aktualizacja

20 licencji od Świętego Mikołaja na IObit Driver Booster 5 PRO trafia do 20 obdarzonych najlepszym refleksem Czytelników. Oto oni: bubczar, acronis, hadrych, aqua39, galadawid434, U2W, exotic86, dj555, siara666, jh1, wojtekadams, kranzio, skandyn, huberit, wolfram., suaw, Darth_Predator, trzynasty, NetOperz, edelmann.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie – wypatrujcie kolejnych okazji w naszym serwisie!

Ze sterownikami w Windowsie bywa różnie. W wielu przypadkach na komputerach z tym systemem działają te sterowniki, które zainstalowano na samym początku, nigdy nie aktualizowane, działające tak sobie, często nawet wraz z kolejnymi aktualizacjami systemu działające coraz gorzej. Jako że Microsoft nigdy nie zaoferował użytkownikom efektywnych metod zarządzania sterownikami, rolę tę wypełniają aplikacje firm trzecich. Jedną z najlepszych jest Driver Booster firmy IObit. Dzisiaj, na Mikołajki, mamy dla naszych Czytelników licencje na jego wersję Pro, za sprawą której PC z Windowsem będzie działał szybciej i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Debiutująca w tym roku piąta wersja Driver Boostera przyniosła sporo ciekawych ulepszeń. Nowy silnik skanowania i automatycznej instalacji pozwolił nie tylko na rozwiązanie problemów ze starymi, zepsutymi czy brakującymi sterownikami grafiki, dźwięku, sieci, czipsetu czy drukarek, ale też wykrywania i aktualizowania komponentów niezbędnych grom – w tym Visual C++ 2017, Microsoft Games for Windows Marketplace, Microsoft XML czy Silverlight 6.

Wzrosło też bezpieczeństwo i szybkość dostarczania nowych sterowników, połączenie z serwerami producenta odbywa się teraz po HTTPS, przyspieszono proces tworzenia kopii zapasowych sterowników i ich odtwarzania, dodano też funkcję szybkiego rozwiązywania popularnych usterek związanych np. z dźwiękiem czy siecią.

Co szczególnie jednak istotne, Driver Booster w wersji 5 oferuje dwukrotnie większą bazę sterowników i komponentów – dla użytkowników płatnej wersji PRO obejmującą ponad milion pozycji, w tym wszystkie sterowniki WHQL i mnóstwo sterowników rzadkich, dla nietypowego sprzętu. Wersja PRO pozwala też na automatyczne aktualizacje, potrafi znaleźć i usunąć powody przycinania się systemu i zapewnia wygodny mechanizm przywracania poprzedniej wersji sterowników.

W naszej bazie oprogramowania możecie znaleźć darmową wersję IObit Driver Boostera 5, działającą zarówno na niewspieranym już Windowsie XP jak i najnowszym Windows 10 Fall Creators Update. Dzisiaj jednak, z okazji Mikołajek mamy dla Was też coś jeszcze: pierwszych 20 zalogowanych Czytelników, którzy w komentarzu poprosi o licencję na wersję PRO tego programu, otrzyma ją już jutro.

Zapraszamy!

© dobreprogramy