Narco Police Remake

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Narco Police Remake to dość wierna przeróbka strzelanki znanej jeszcze z czasów Atari ST czy Commodore 64, która doczekała się również oczywiście wersji na Amigę oraz PC. Po latach odświeżenia rozgrywki podjął się niezależny zespół utalentowanych programistów. Dzięki ich staraniom możemy wziąć udział w zmasowanym ataku na twierdzę kartelu narkotykowego. W grę wchodzą też elementy planowania taktycznego.

Do zadania przystępują trzy grupy uderzeniowe, między którymi można się dowolnie przełączać. Do samego serca operacji dotrzeć mogą kilkoma drogami, a poza tym wypada jeszcze dobrać im uzbrojenie. Poruszamy się po świetnie zabezpieczonych tunelach, z zaawansowanymi systemami obrony oraz patrolami, próbującymi nas zlikwidować niemal co krok. Orientację w kompleksie ułatwia podręczna mini mapa.

Akcja ukazana jest zza pleców bohaterów, podobnie jak to było w bonusowych etapach w klasycznej Contrze. Eliminujemy kolejne fale wrogów, starając się oszczędzać amunicję. Dobieramy pociski odpowiednie do zagrożenia, na kamery i działka stosując mocniejszą amunicję, a wrota wysadzając rakietami. Klimat retro zachowano dzięki udźwiękowieniu i zastosowaniu sztucznego przeplotu. Efekt da się jednak wyłączyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!