Narcos: Cartel Wars 1.22.01

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Narcos: Cartel Wars to gra strategiczna, inspirowana serialem z Netflixa pod tytułem „Narcos”. Celem gry jest rozwijanie narkotykowego kartelu w Kolumbii, co jest tu rozwiązane w sposób zbliżony do gier z rodziny RTS.

Narcos: Cartel Wars to gra strategiczna, w której trzeba wypracować jak najlepszy sposób na rozwijanie i obronę narkotykowego imperium. Twórcy gry umiejętnie i gładko połączyli potrzebę dbania o relacje z policją, walki między gangami, terminowe dostawy towarów i wszystko to, co znajdziemy w dobrych grach z gatunku.

To, o dzieje się w serialu, będzie miało wpływ na świat, w którym toczy się gra. W prowadzenie kartelu wprowadzi El Patron, za relacje z władzami odpowiadają agenci Murphy i Pena. Plata i Plomo są odpowiedzialni za rekrutowanie armil sicarios i prowadzenie potyczek z konkurencyjnymi gangami. W dżungli trzeba też rozwinąć zaplecze techniczne z laboratoriami, a także opracować trasy przemytu.

Narcos: Cartel Wars jest dostępna za darmo, ale ma rozbudowany system mikropłatności, które ułatwiają rozgrywkę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Narcos, znakomity serial Netfliksa, teraz jako gra na mobilne urządzenia

4
20.10.2016  •  Mateusz Budzeń

Zawsze nudziło Cię przeciętne życie i marzyłeś by szybko dorobić się ogromnych pieniędzy lub po prostu, chciałeś być jak Pablo Escobar? Na urządzeniach mobilnych pojawiła się gra Narcos: Cartel Wars. Abonenci Netfliksa powinni kojarzyć tytuł ze świetnym serialem Narcos, opowiadającym o jednym z najpotężniejszych baronów narkotykowych – Pablo Escobarze. Głównym celem tej strategicznej produkcji jest rozbudowana narkotykowego imperium w Kolumbii. Naszym zadaniem jest rozwijanie kartelu, a także zapewnienie odpowiedniej ochrony przez bezlitosną konkurencją. Należy pamiętać, że musimy dbać o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 16.04.2018 21:15

Zapraszam do poradników po polsku na YouTube
Kanał: Narcos Cartel Wars PL
https://www.youtube.com/channel/UCUyKFdvCRhn4zS_ZQFkUW-g

  #1 16.09.2017 14:46

Zapraszam do kartelu PYRUSY :)

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza