Narcos: Cartel Wars 1.21.1

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Narcos: Cartel Wars to strategiczna gra, zawierająca elementy RTS, inspirowana serialem z Netflixa pod tytułem „Narcos”. Celem gry jest rozwijanie narkotykowego kartelu w Kolumbii, a więc rozbudowa i obrona narkotykowego imperium.

Twórcy gry pomyśleli o wszystkim – o relacjach z policją, z konkurencją, gangami, terminowymi dostawami towarów i tym, co znajdziemy w dobrych grach z gatunku. W prowadzenie kartelu wprowadzi El Patron, za relacje z władzami odpowiadają agenci Murphy i Pena. Plata i Plomo są budują armię sicarios i bronią siedzibę przed gangami konkurencji. W dżungli trzeba też rozwinąć zaplecze techniczne z laboratoriami, a także dbać o trasy przemytu.

Narcos: Cartel Wars jest dostępna za darmo, ale ma rozbudowany system mikropłatności, które ułatwiają rozgrywkę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Narcos, znakomity serial Netfliksa, teraz jako gra na mobilne urządzenia

4
20.10.2016  •  Mateusz Budzeń

Zawsze nudziło Cię przeciętne życie i marzyłeś by szybko dorobić się ogromnych pieniędzy lub po prostu, chciałeś być jak Pablo Escobar? Na urządzeniach mobilnych pojawiła się gra Narcos: Cartel Wars. Abonenci Netfliksa powinni kojarzyć tytuł ze świetnym serialem Narcos, opowiadającym o jednym z najpotężniejszych baronów narkotykowych – Pablo Escobarze. Głównym celem tej strategicznej produkcji jest rozbudowana narkotykowego imperium w Kolumbii. Naszym zadaniem jest rozwijanie kartelu, a także zapewnienie odpowiedniej ochrony przez bezlitosną konkurencją. Należy pamiętać, że musimy dbać o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję