reklama

Naruto to Boruto: Shinobi Striker – MOBA osadzona w uniwersum Naruto

Strona główna Aktualności

O autorze

Dla wielbicieli Naruto – kultowej serii mangi oraz anime, które odniosły ogromny sukces w Japonii oraz na całym świecie i zyskały całą rzeszę fanów – firma Bandai Namco Entertainment przy współpracy ze studiem Soleil przygotowuje miłą niespodziankę. Naruto to Boruto: Shinobi Striker to gra MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) nastawiona na dynamiczną walkę, tworzona z myślą o osobach preferujących rywalizację sieciową, która ma zostać wydana na platformy: PC, PS4, XONE. Data premiery Naruto to Boruto: Shinobi Striker nie jest jeszcze znana.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker pozwoli wcielić się nam w ulubione postacie znane z anime oraz mangi, wykorzystując ich unikalne zdolności (jutsu) i podstępne zagrania w celu zdobycia przewagi i kontroli nad przeciwnikiem. Rywalizacja odbywać się będzie w maksymalnie czteroosobowych drużynach na dużych zamkniętych mapach. W grze będzie można biegać po ścianach, sufitach, a także toczyć pojedynki nawet w powietrzu. Podczas rozgrywki będą towarzyszyć nam krajobrazy oraz podkład muzyczny dobrze znane z uniwersum Naruto, a wybrać będziemy mogli spośród sporej liczby bohaterów, dlatego każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie.

Z tego, co już teraz wiadomo, w grze będziemy dysponować postaciami o czterech różnych typach ataków. Będziemy mogli je odpowiednio wykorzystać w zależności od sytuacji i przeciwnika z jakim walczymy. Są nimi:

  • Attack Type – np. Naruto – Rasengan, Kakashi –Chidori
  • Ranged Type – np. Sasuke – Styl Ognia: Jutsu Kuli Ognia, Itachi – Amaterasu
  • Defense Type – np. Kisame – Styl Wody: Wodna Bomba Rekina
  • Heal Type – np. Sakura – Uderzenie Kwitnącej Wiśni

Póki co, ujawniono 3 tryby rozgrywki takie, jak:

  • Battle Barrier, w której walczymy z przeciwnikami o przejęcie struktur pozwalających nam na pokonanie bossa drużyny przeciwnej
  • Flag Battle (typowe capture the flag), gdzie mamy za zadanie zdobyć flagę umiejscowioną w bazie drużyny przeciwnej i dostarczyć ją do punktu znajdującego się w sojuszniczej bazie
  • Tryb kooperacyjny, w którym będziemy musieli wraz z towarzyszami wykonać misję polegającą np. na pokonaniu Shukaku itp.

Tytuł zapowiada się obiecująco, i miejmy nadzieję, że zarówno fani serii Naruto jak i entuzjaści wszelakiej rywalizacji sieciowej nie zostaną rozczarowani. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama