r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Narzędzia sprawdzające pakietu Microsoft Office 2013 – polski 2013

Strona główna Windows Dodatki Polskie lokalizacje
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Narzędzia sprawdzające to zestaw niezbędny przy pracy z tekstami w języku polskim. W jego skład wchodzi między innymi słownik sprawdzający pisownię, słownik synonimów i antonimów (tezaurus), oraz system dzielenia wyrazów.

Narzędzia dostępne są dla pakietu Office 2013 w wersji 32- i 64-bitowej. Po instalacji należy uruchomić ponownie programy pakietu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

49
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybka instalacja
brak
ocena użytkownika

Dodatek narzędzia sprawdzające to zestaw pomocny przy pracy z tekstami w języku polskim. Instalacja szybka i bezproblemowa. Wszystko działa super, także w nowym Office. Polecam.

10.10.2016 16:02 | Recenzja do wersji 2013

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #1 15.12.2015 19:50

Bezproblemowo działa z Office 2016.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.