r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Narzędzie do odblokowania Windows Phone 7 wycofane

Strona główna Aktualności

ChevronWP7, pierwszy program do odblokowania systemu Windows Phone 7, został wycofany przez jego twórców.

Na temat usunięcia ChevronWP7 poinformował autor na oficjalnej stronie programu. Przypomnijmy, program został wydany w celu wprowadzenia możliwości instalowania dodatkowych aplikacji w Windows Phone 7. Za pomocą ChevronWP7 można było dodawać programy i gry niedostępne z poziomu sklepu Windows Phone Marketplace. Szerzej na ten temat informowaliśmy w zeszłym tygodniu. Twórcy narzędzia zadecydowali o jego usunięciu po rozmowie z Brandonem Watsonem z Microsoftu odpowiedzialnym za rozwój Windows Phone 7. Podczas dyskusji przedstawiciel firmy z Redmond miał zgodzić się na szersze otwarcie platformy na aplikacje spoza oficjalnego sklepu.

Chodzi tutaj przede wszystkim o możliwość tworzenia programów na zasadzie homebrew. Twórcy ChevronWP7 już udostępnili pierwszą aplikację o nazwie ChevronWP7 custom ringtone. Umożliwia ona tworzenie dzwonków dla smartfonów z systemem Windows Phone 7. Program można pobrać ze strony autora narzędzia ChevronWP7.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.