Narzędzie do odblokowania Windows Phone 7 wycofane

Strona główna Aktualności

O autorze

ChevronWP7, pierwszy program do odblokowania systemu Windows Phone 7, został wycofany przez jego twórców.

Na temat usunięcia ChevronWP7 poinformował autor na oficjalnej stronie programu. Przypomnijmy, program został wydany w celu wprowadzenia możliwości instalowania dodatkowych aplikacji w Windows Phone 7. Za pomocą ChevronWP7 można było dodawać programy i gry niedostępne z poziomu sklepu Windows Phone Marketplace. Szerzej na ten temat informowaliśmy w zeszłym tygodniu. Twórcy narzędzia zadecydowali o jego usunięciu po rozmowie z Brandonem Watsonem z Microsoftu odpowiedzialnym za rozwój Windows Phone 7. Podczas dyskusji przedstawiciel firmy z Redmond miał zgodzić się na szersze otwarcie platformy na aplikacje spoza oficjalnego sklepu.

Chodzi tutaj przede wszystkim o możliwość tworzenia programów na zasadzie homebrew. Twórcy ChevronWP7 już udostępnili pierwszą aplikację o nazwie ChevronWP7 custom ringtone. Umożliwia ona tworzenie dzwonków dla smartfonów z systemem Windows Phone 7. Program można pobrać ze strony autora narzędzia ChevronWP7.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji