Narzędzie do usuwania ukrytych danych 1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Narzędzie do usuwania ukrytych danych to dodatek do aplikacji pakietu Microsoft Office XP i 2003. Pozwala na całkowite usunięcie ukrytych danych takich jak: komentarze, nazwisko użytkownika, poprzedni autorzy i edytorzy, podsumowanie informacji osobistych, znaczniki poprawek, opisy i komentarze makr VB, ścieżkę drukarki i wiele innych danych zaszytych w plikach utworzonych za pośrednictwem programów Word, Excel i PowerPoint. Dzięki temu można publicznie udostępniać dokumenty bez obawy o ujawnienie poufnych informacji. Program integruje się z tymi aplikacjami jako dodatkowe polecenie "Usuń ukryte dane" w menu Plik. Może być także uruchamiany z wiersza poleceń dla wielu plików jednocześnie.

Uwaga!

1. Narzędzie należy uruchamiać na plikach gotowych do opublikowania, ponieważ niektóre dane usuwane przez dodatek są używane przez pakiet Office do funkcji współpracy, takich jak śledzenie zmian, komentarze lub wysyłanie do przeglądu.

2. Plik należy zapisać, nadając mu nową nazwę, i nie zastępować oryginalnego pliku nowym dokumentem, tak aby zachować dokument zawierający oryginalne dane.

3. Dodatek nie działa z plikami chronionymi przy użyciu usługi Zarządzanie prawami dostępu do informacji ani plikami podpisanymi cyfrowo.

4. Pełna lista wszystkich typów danych, które pozwala usunąć dodatek znajduje się w pliku Offrhdreadme.htm. Plik ten domyślnie znajduje się w folderze C:\\Program Files\\Microsoft Office\\Remove Hidden Data Tool\\1045.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!