r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Narzędziownia 3.0

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Narzędziownia to program magazynowy do ewidencji wszelkiego rodzaju sprzętu, narzędzi, materiałów, wyposażenia i środków trwałych, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli przydzielania go jego użytkownikom.

Galeria programu

Aplikacja zapewnia kontrolę przetrzymywania sprzętu przez pracowników, zapobiega kradzieży, trwale i czytelnie opisuje narzędzia, środki trwałe i wyposażenie, pozwala przeprowadzać inwentaryzację, weryfikuje nadmierne pobieranie środków BHP, skutecznie rozlicza pracowników, działy i budowy z narzędzi, lokalizuje w firmie dostępne narzędzia w celu wykonania pracy oraz przypisuje narzędziom statusy, umożliwia dołączanie zdjęć i dokumentacji. Narzędziownia idealnie nadaje się do prowadzenia gospodarki narzędziowej, obsługi wypożyczalni, wynajmu maszyn i urządzeń, ewidencji wyposażenia i środków trwałych, a także inwentaryzacji.

Funkcje programu obejmują kartotekę magazynową, inwentarzową, obsługę dokumentów magazynowych (wydanie, przyjęcie, zwrot, zużycie, likwidacja), monitorowanie stanów magazynowych, dbanie o terminy przeglądów technicznych i legalizacji, obsługę terminali mobilnych, generowanie raportów i analiz, inwentaryzację, prawa dostępu operatorów i autoryzację operacji RFID. Narzędziownia współpracuje z drukarkami i czytnikami kodów kreskowych oraz z przenośnymi kolektorami danych, co wydatnie przyśpiesza pracę i eliminuje pomyłki.

Moduł RFID READY dzięki zastosowaniu tagów RFID (radiowych znaczników zbliżeniowych) i czytników RFID potrafi zidentyfikować nawet kilkadziesiąt przedmiotów w przeciągu jednej sekundy i wystawić dokument magazynowy. Aplikacja wymienia dane z Excel, CSV, ERP i nadaje się do integracji z innym oprogramowaniem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30 uruchomień programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.02.2017 12:45

Dzień dobry, Narzędziownia MINIMA kosztuje 590 zł netto

pozdrawiam
Beata Krywult PWSK

  #4 23.12.2016 12:44

@jagoda89 (niezalogowany):a jaka cena?

  #3 28.11.2016 22:24

ściągnęłam wersję DEMO i kupiłam Narzędziownię Minimę. Na potrzeby mojej firmy budowlanej Minima wystarczy.
Wreszcie wszystkie narzędzia mamy pod kontrolą!

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 11.11.2015 21:08

Na szczęście w czasie trwania triala żadna funkcja nie jest zablokowana.

darek719   38 #1 07.11.2015 11:17

super program, przejrzysty interfejs, plus za wygodne i szybkie generowanie raportów i możliwość wprowadzania dużej ilości danych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.