reklama

Narzędziownia 3.5

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Narzędziownia to program magazynowy do ewidencji wszelkiego rodzaju sprzętu, narzędzi, materiałów, wyposażenia i środków trwałych, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli przydzielania go jego użytkownikom.

Aplikacja zapewnia kontrolę przetrzymywania sprzętu przez pracowników, zapobiega kradzieży, trwale i czytelnie opisuje narzędzia, środki trwałe i wyposażenie, pozwala przeprowadzać inwentaryzację, weryfikuje nadmierne pobieranie środków BHP, skutecznie rozlicza pracowników, działy i budowy z narzędzi, lokalizuje w firmie dostępne narzędzia w celu wykonania pracy oraz przypisuje narzędziom statusy, umożliwia dołączanie zdjęć i dokumentacji. Narzędziownia idealnie nadaje się do prowadzenia gospodarki narzędziowej, obsługi wypożyczalni, wynajmu maszyn i urządzeń, ewidencji wyposażenia i środków trwałych, a także inwentaryzacji.

Funkcje programu obejmują kartotekę magazynową, inwentarzową, obsługę dokumentów magazynowych (wydanie, przyjęcie, zwrot, zużycie, likwidacja), monitorowanie stanów magazynowych, dbanie o terminy przeglądów technicznych i legalizacji, obsługę terminali mobilnych, generowanie raportów i analiz, inwentaryzację, prawa dostępu operatorów i autoryzację operacji RFID. Narzędziownia współpracuje z drukarkami i czytnikami kodów kreskowych oraz z przenośnymi kolektorami danych, co wydatnie przyśpiesza pracę i eliminuje pomyłki.

Moduł RFID READY dzięki zastosowaniu tagów RFID (radiowych znaczników zbliżeniowych) i czytników RFID potrafi zidentyfikować nawet kilkadziesiąt przedmiotów w przeciągu jednej sekundy i wystawić dokument magazynowy. Aplikacja wymienia dane z Excel, CSV, ERP i nadaje się do integracji z innym oprogramowaniem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30 uruchomień programu.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 02.02.2018 12:46

@Kamil12315
Szanowny Panie Kamilu, będziemy wdzięczni za przesłanie Pana uwag na temat naszego programu Narzędziownia na adres biuro@pwsk.pl.
Jeśli pojawił się jakiś błąd z programem w wersji demo lub obsługa sprawia problemy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Możemy również przygotować dla Pana zdalną prezentację. Zapewniamy, że zmieni Pan zdanie i podobnie jak wielka ilość dotychczasowych użytkowników, będzie Pan zadowolony z pracy na tym programie.

pozdrawiam

Beata Krywult

  #8 18.01.2018 10:37

Czy ktoś może polecić inny program? Szczerze to nie przypadł mi do gustu po przetestowaniu dema.

  #7 23.06.2017 15:27

o, calkiem przyzwoity program :) ogolnie pracuje juz na programie w pelnym pakiecie http://www.m-faktury.pl, ale jeszcze jako dodatkowy program sicagnalem ten, aby porownywac wszystkie dokumentacje, wartosci itd. I nie zaluje, ze potestowalem go bo naprawde przyzwoity i przejrzysty program. grafika moze nie ejst jakas wygorowana, ale wystarczajaca bo nie mam na to patrzec tylko to obslugiwac ;p

JoannaSzypowska   1 #6 14.05.2017 10:06

przemyślany program! Moduł przeglądy techniczne pozytywnie mnie zaskoczył. Gratuluję producentowi

  #5 20.02.2017 12:45

Dzień dobry, Narzędziownia MINIMA kosztuje 590 zł netto

pozdrawiam
Beata Krywult PWSK

  #4 23.12.2016 12:44

@jagoda89 (niezalogowany):a jaka cena?

  #3 28.11.2016 22:24

ściągnęłam wersję DEMO i kupiłam Narzędziownię Minimę. Na potrzeby mojej firmy budowlanej Minima wystarczy.
Wreszcie wszystkie narzędzia mamy pod kontrolą!

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 11.11.2015 21:08

Na szczęście w czasie trwania triala żadna funkcja nie jest zablokowana.

darek719   41 #1 07.11.2015 11:17

super program, przejrzysty interfejs, plus za wygodne i szybkie generowanie raportów i możliwość wprowadzania dużej ilości danych.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić