Naucz swoje dziecko szczotkować zęby razem z Grush

Strona główna Aktualności

O autorze

Zachęcenie dzieci do szczotkowania zębów potrafi być prawdziwym wyzwaniem dla wielu rodziców. Niejednokrotnie starają się znaleźć sposób by tę czynność uczynić zabawną dla swych pociech. W końcu jednak przestaną się martwić, bo z pomocą przyjdzie im Grush.

Grush jest skrótem od gaming toothbrush, więc od razu wiadomo, z jakim rodzajem udogodnienia mamy do czynienia. Razem ze szczoteczką użytkownik dostaje aplikacje do swojego smartfona (kompatybilne zarówno z Androidem jak i z iOS-em) oraz dostęp do usługi, w której przechowywane są statystyki mycia zębów. Dzięki temu rodzice mogą mieć ciągły wgląd w postępy swoich dzieci.

Twórcy przygotowali kilkanaście gier dla użytkowników Grusha. Będzie można więc niszczyć potwory wychodzące zza zębów, zagrać z orkiestrą, zaopiekować się żyrafą czy nawet polecieć samolotem. Sukces w każdej z aplikacji można odnieść tylko dokładnie szczotkując zęby. Jeżeli któregoś dnia zdecydujemy się ominąć proces mycia, Grush odnotuje tę informację i wykaże ją w codziennych statystykach.

Póki co, pomysłodawcy Grusha zbierają środki na jego realizację. Wesprzeć ten ciekawy i pomysłowy projekt możecie tutaj. Aby otrzymać szczoteczkę z dwiema wymiennymi główkami, należy wpłacić (na obecny moment) 30 dolarów, z czasem minimalny próg by uzyskać urządzenie wzrośnie do 45, 59 i 69 dolarów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu