Nauka cyfr i liczb Nauka cyfr i liczb 1.6

Strona główna Android Edukacja i nauka Nauczanie początkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nauka cyfr i liczb to kolejna gra edukacyjna dla dzieci przygotowana przez firmę Bimi Boo Kids z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów, którzy nie ukończyli jeszcze ósmego roku życia.

Nauka przez zabawę

Mamy tutaj do czynienia z nieskomplikowaną aplikacją do nauki matematyki, dzięki której przyswoimy ją od podstaw, ucząc się cyfr i liczb, a następnie zapisując obliczenia w zakresie od 1 do 20. Oczywiście nie zawsze są to standardowe zadania, jakie można znaleźć w podręcznikach, bowiem aplikacja zawiera także gry matematyczne z udziałem słodkich zwierzątek, co z pewnością spodoba się dzieciom.

Nauka cyfr i liczb powstała również po to, by pobudzić kreatywność wśród dzieci, a także sprawdzić ich umiejętność logicznego myślenia, pamięć, uwagę, koordynację oraz zdolności motoryczne.

Program oferuje kolorową, przyjemną dla oka grafikę dostosowaną do grupy docelowej, a więc dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodszych; jak już jednak wspomniano Nauka cyfr i liczb okaże się również odpowiednim narzędziem dla dzieci rozpoczynających szkołę podstawową.

Za darmo

Nauka cyfr i liczb jest dostępna do pobrania bezpłatnie, ale zawiera reklamy, które możemy wyłączyć po uiszczeniu opłaty w wysokości 18,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa gra edukacyjna
  • nauka matematyki przez zabawę
  • wiele różnorodnych zadań do wyboru
  • pobudza kreatywność, sprawdza umiejętność logicznego myślenia i nie tylko
  • kolorowa oprawa graficzna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!