r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Naut

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Czasem nie liczy się tak bardzo cel, jak droga do niego prowadząca. Bezpłatna gra Naut zbudowana została właśnie na tej koncepcji. Mamy tutaj do czynienia z propozycją przygodową, w której sam gracz dopowiada sobie różnorakie wątki. Oszczędna grafika oraz rozbudzająca emocje muzyka mają na celu skłonienie do rozmyślań. Wszystko dodatkowo ujęto w ramy wycieczki kosmicznej po opustoszałej czerwonej planecie.

Galeria programu

W przyszłości ludzie skolonizują Marsa, ale będą tam rozrzuceni od siebie na znaczne odległości. W grze wcielamy się w astronautę, który postanowił sprawdzić, co tam u sąsiadów słychać. Opuszcza rodzinny dom, aby na piechotę lub samochodem zapuścić się w dalekie zakamarki swego globu. Podróż przez generowany losowo krajobraz bardzo relaksuje, a zabawę udanie uatrakcyjniają zmienne warunki atmosferyczne.

Jest coś magicznego w burzy z piorunami u schyłku dnia, gdy postać biegnie przed siebie, wzbijając tumany pyłu i kurzu. Główne punkty krajobrazu, które warto zwiedzić, oznaczono świetlistymi słupami. Docierając w dane miejsce zazwyczaj dowiadujemy się, co się stało z mieszkańcem odnalezionego domku. Oczywiście nie zabrakło do tego prawdziwych niespodzianek, które trzeba odkryć samemu. Naut zaskakuje pomysłem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.