NaviComputer NaviComputer 1.0.3.5

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

NaviComputer to darmowa nawigacja z trybem offline stworzona dla miłośników podróżowania pieszego i rowerowego. Zawiera mapy oraz narzędzia pomocne przy każdej podróży.

Wśród wspieranych usług z mapami znajdziemy MapQuest OSM, MapQuest Aerial, 4UMaps, HikeBikeMap. Każdą z nich możemy przeglądać w trybie online oraz wybrane fragmenty zapisać w pamięci urządzenia. Nie są to klasyczne dane mapy, a jedynie jej obraz, dlatego sami musimy określić poziom szczegułów i obszar z jakiego mapy chcemy zapisać. Jest to przydatne zwłaszcza w górach, gdzie możemy nie mieć dostępu do internetu.

Poza danymi o naszej lokalizacji NaviComputer rejestruje informacje o czasie trwania podróży, odległości, średniej prędkości czy też wzniesieniach. Całość możemy zapisać jako ślad w formacie .gpx i eksportować do chmury OneDrive. Interfejs programu nie zachęca, choć jego autorzy starali się nawiązać do stylistyki Windows Phone. Nawigacja w aplikacji może budzić problemy, ale jest kwestią kilku minut, aby zrozumieć działanie programu.

Zarówno NaviComputer jak i znajdujące się w nim mapy są dostępne za darmo. To bardzo dobra propozycja dla każdego miłośnika pieszych i rowerowych wypraw, także w regiony, gdzie dostęp do internetu jest ograniczony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!