NaviExpert NaviExpert 2.3.0.282

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

NaviExpert to popularna, rodzima nawigacja online. Braku wsparcia dla trybu pracy bez dostępu do sieci rekompensuje aktualnymi mapami i informacjami z dróg w naszym kraju.

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na darmowe testowanie jej możliwości przez 7 dni. Później czeka nas opłacenie abonamentu w kilku różnych formach, bądź też korzystanie z darmowej wersji. Nie oferuje ona jednak nawigacji, a jedynie dostęp do mapy (w tym informacji o ruchu) oraz punktów POI. Abonament możemy zyskać także, dzięki różnym promocjom, np. dodatkowe godziny za używanie aplikacji.

Oprócz wspomnianej już bazy POI (prawie pół miliona pozycji wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi) NaviExpert oferuje także licznik prędkości, informacje o radarach, ograniczeniu prędkości oraz narzędzia do ich zgłaszania.

Wersja na Windows Phone zawodzi stabilnością działania. Wprawdzie autorzy ciągle pracują nad tym elementem, jednak aktualizacje są zbyt rzadkie. Interfejs stara się połączyć stylistykę modern wraz z klasycznymi rozwiązaniami znanymi z wielu innych nawigacji. Pomimo różnych wad aplikacji, całość broni się jakością map i informacji. Dzięki darmowej wersji testowej można samemu przekonać się o ich skuteczności w okolicy, z której najczęściej korzystamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!