r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NaviExpert 2.3.0.282

Strona główna Windows Phone Akcesoria

NaviExpert to popularna, rodzima nawigacja online. Braku wsparcia dla trybu pracy bez dostępu do sieci rekompensuje aktualnymi mapami i informacjami z dróg w naszym kraju.

Galeria programu

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na darmowe testowanie jej możliwości przez 7 dni. Później czeka nas opłacenie abonamentu w kilku różnych formach, bądź też korzystanie z darmowej wersji. Nie oferuje ona jednak nawigacji, a jedynie dostęp do mapy (w tym informacji o ruchu) oraz punktów POI. Abonament możemy zyskać także, dzięki różnym promocjom, np. dodatkowe godziny za używanie aplikacji.

Oprócz wspomnianej już bazy POI (prawie pół miliona pozycji wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi) NaviExpert oferuje także licznik prędkości, informacje o radarach, ograniczeniu prędkości oraz narzędzia do ich zgłaszania.

Wersja na Windows Phone zawodzi stabilnością działania. Wprawdzie autorzy ciągle pracują nad tym elementem, jednak aktualizacje są zbyt rzadkie. Interfejs stara się połączyć stylistykę modern wraz z klasycznymi rozwiązaniami znanymi z wielu innych nawigacji. Pomimo różnych wad aplikacji, całość broni się jakością map i informacji. Dzięki darmowej wersji testowej można samemu przekonać się o ich skuteczności w okolicy, z której najczęściej korzystamy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ruszyły odcinkowe pomiary prędkości. Te aplikacje ochronią przed mandatem

214
OPROGRAMOWANIE 22.11.2015 | Mateusz Budzeń

Oczywiście tylko dla naszego dobra, w celu poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach, wprowadzony został właśnie odcinkowy system pomiarów prędkości. Obecnie monitorowane są trzy odcinki, ale do końca roku działać ma ich już 29. W przeciwieństwie do fotoradarów, prędkości nie będzie sprawdza tylko w jednym punkcie. W przypadku odcinkowego pomiaru prędkości mierzona jest średnia prędkość pokonania danego odcinka. Nasza prędkość wyliczana jest na podstawie czasu przejechania od pierwszej do drugiej bramki. Miejsca ustawienia bramek mają być dobrze oznaczone. Można jednak sądzić, że wielu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.