reklama

NaviExpert 4.3

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja programu nawigacyjnego NaviExpert przeznaczonego do telefonów komórkowych i smartphone'ów. Główne nowości w wersji 4.3 to usprawnienia w obsłudze coraz popularniejszych telefonów z ekranami dotykowymi oraz większa liczba kompatybilnych modeli telefonów z wbudowanym odbiornikiem GPS.

Pozostałe zmiany to m.in. ulepszony tryb przeglądania mapy, możliwość wyboru typu trasy przy każdym układaniu nowej trasy, możliwość włączania/wyłączania komunikatów głosowych dla konkretnych odległości, wywołanie dzwonienia przez zieloną słuchawkę, możliwość zgłaszania fotoradarów i innych ostrzeżeń w trybie przeglądania mapy, nowy wygląd komputera pokładowego, przycisk "*" - ustawia ilość pokazywanych danych (czas dotarcia do celu/dystans do celu/prędkość średnią z ostatnich 5 minut), przycisk "7" - przełącza dane w ostatnim polu, poprawiony wygląd ekranu nawigacji, zabezpieczenie przed przypadkowym wyjściem z programu, obsługa nowych urządzeń - HTC Touch Diamond, HTC Touch HD, HTC P3470 (Pharos), Sony Ericsson Xperia X1, LG KC910 Renoir.

Oprogramowanie NaviExpert dostępne jest w dwóch modelach abonamentowych Standard i Premium (z funkcjonalnością ułatwiającą omijanie korków). Koszt 12 miesięcznego abonamentu wynosi odpowiednio 99 i 149 zł, a 24 miesięcznego 149 i 169 zł.

Wersje testowe dedykowane dla poszczególnych modeli telefonów można bezpłatnie pobrać na stronie producenta.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić