reklama

NaviExpert dla Androida za darmo przez tydzień

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Do sklepu Play trafiła kolejna pozycja przeznaczona do nawigacji po Polsce z użyciem urządzeń z Androidem. Do sklepu Google'a trafił NaviExpert, którego wszystkie możliwości można testować za darmo przez pierwszy tydzień.

NaviExperta wyróżniają na rynku aktualizowane codziennie mapy, ostrzeżenia CB (kierowcy zgłaszają utrudnienia, kontrole i wypadki na bieżąco) oraz wbudowana porównywarka cen paliw na okolicznych stacjach. Poza tym znajdziemy tu niezbędne śledzenie pozycji na mapie, wyszukiwanie adresów i bazę POI. Technologia Community Traffic wskazuje korki i utrudnienia na drogach, które to przy wytyczaniu trasy można ominąć. Znamiennym jest, że powyższe funkcje oraz sama aplikacja dostępne są za darmo cały czas. Opłaty wymaga dopiero aktywacja możliwości wytyczania trasy i nawigacji, którą można najpierw przez tydzień przetestować bez żadnych kosztów. Trzeba jednak mieć na uwadze, że w przeciwieństwie do AutoMapy, NaviExpert pobiera dane na bieżąco z Internetu.

W Google Play dostępne będą dwa abonamenty — miesięczny odnawialny za 14,99 zł i roczny nieodnawialny za 99 zł.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama