reklama

NaviExpert taniej na ferie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ferie zimowe w kilku województwach trwają od 3 lutego, ale nadal warto zastanowić się, czy na ten okres nie przyda się komuś nawigacja na smartfon, nawigację bądź tablet z systemem Android, iOS, Windows Phone, Windows Mobile, Bada i Symbian, a także z Javą. Firma NaviExpert ogłosiła z tej okazji kolejną promocję na swoje produkty.

Do 28 lutego można skorzystać z rabatu wysokości 30% przy kupnie abonamentu na nawigację na smartfon bądź tablet. Na stronie naviexpert.pl można kupić roczny abonament na NaviExpert Polska za 69 zł zamiast 99 zł oraz NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące za 139 zł zamiast 199 zł. W Google Play można kupić nawigację z mapami Polski na 12 miesięcy za 69 zł zamiast 99 zł, w App Store zaś NaviExpert Polska na 1 rok kosztuje 16,99 € zamiast 24,99 €. Abonament miesięczny pozostał bez zmian — kosztuje 24 złote. Jeśli ktoś tej nawigacji jeszcze nie zna, warto ją przetestować.

NaviExpert od konkurencji odróżnia system ostrzeżeń CB, dzięki któremu do kierowców docierają informacje o fotoradarach i kontrolach drogowych, a także technologia Community Traffic, która pozwala połączonej z Internetem aplikacji wytyczać trasy z pominięciem korków.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama