Navitel Navitel 9.3.0.197

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Navitel Navigator nawigacja samochodowa z dostęp do map offline. Oferuje możliwość subskrypcji map wybranych państw na różne okresy czasu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. W przypadku braku konta albo subskrypcji możemy skorzystać z miesięcznego okresu próbnego. Kolejny etap do wybór głosu asystenta oraz kraju, którego mapy chcemy pobrać. Niestety nie ma możliwości korzystania z map jedynie online.

Wśród opcji aplikacji znajdziemy między innymi: informacja o korkach i utrudnieniach na drodze, ostrzeżenia o radarach i fotoradarach, dynamiczna i spora baza punktów POI, czy też wsparcie dla usługi społecznościowej Navitel Friends/Cloud. Niestety dostęp do opcji utrudnia wykonanie interfejsu. Jest bardzo nierówne. Część przycisków wybiera się łatwo i intuicyjnie, inne są zbyt małe i nieintuicyjne. Szkoda, że autorzy nie postarali się o choć minimalne dopasowanie wyglądu do interfejsu modern. Dodatkowo ograniczenia Windows Phone sprawiają, że aplikacja nie potrafi poprawnie działać w tle.

Czasem zawodzi także stabilność programu. Podczas testów, wielokrotnego zwijania i wywoływania aplikacji, zakłóceń transmisji danych i zmian trasy aplikacja potrafi się zrestartować. Ważnym aspektem jest też spora baza punktów POI. Trochę gorzej wygląda inny istotny element, czyli aktualizacje map. W zależności od regionu potrafią nie zawierać nowych dróg czy zmian w starych. Ich skuteczność najlepiej ocenić samemu korzystając z darmowej wersji próbnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!