Nawigacja MapaMap 10.7.3

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

:

Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Zawodzi także stabilność programu. Podczas testów przez kilka dni aplikacja nie potrafiła pobrać mapy z serwera co uniemożliwiało jej uruchomienie.

MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto mocno się zastanowić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MapaMap dla Androida z nowym interfejsem i jeszcze lepszymi mapami

12
27.10.2015  •  Łukasz Tkacz

Rozwój oprogramowania mobilnego doprowadził do tego, że niektóre urządzenia stały się niemalże zbędne. Dobrym tego przykładem są nawigacje, których możliwości są coraz większe, a które pracują na naszych telefonach. Właśnie zadebiutowała nowa wersja MapaMap dla Androida, która wprowadza nie tylko nowe mapy, ale i zmiany znacznie ułatwiające obsługę aplikacji. Program ten jest rozwijany od dłuższego czasu i zapewnia wygodną i niezawodną nawigację wielu użytkownikom. W wersji 8.8 producent skupił się przede wszystkim na interfejsie. Teraz sprawdza się on znacznie lepiej na urządzeniach o…

MapaMap z nowymi mapami i lepszym ostrzeganiem

15
08.09.2015  •  Anna Rymsza

Już dostępna jest wersja 8.8 MapyMap – jednego z popularniejszych programów do nawigacji. Aktualizacja przynosi mapę Polski na III kwartał 2015 roku, nowe punkty POI oraz rozbudowane funkcje ostrzegania. Aktualna mapa Polski to prawie 10 tysięcy kilometrów nowych dróg, w tym najświeższe inwestycje. Są to między innymi: ekspresowa obwodnica Janek i Raszyna, ekspresowa droga na odcinku Bielsko-Biała – Żywiec, obwodnica Czarnkowa, Bobowej oraz Lidzbarka, trzeci etap obwodnicy Mielca, nowy most w Węgorzewie czy miejski odcinek obwodnicy Nowego Sącza. Mapy Q3_2015 mają już w sumie: 7,2…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 05.10.2017 15:07

aktualność map bije na głowę zachodnie nawigacje, gdzie czasami przez lata nie doszukasz się poprawek, mapa map aktualizuje się za opłatą co kwartał, dodatkowo możesz zgłaszać błędy, mi np. zamieścili na nowej mapie moją nieistotną uliczkę osiedlową nawet, no ale jak komuś wystarczą mamy googla, które potrafią latami prowadzić ulice przez środek budynków, jego wybór

  #2 13.11.2015 11:04

@macaleks: Z punktu widzenia bezpieczeństwa to ma sens, bo chociaż na chwilę wariat zwolni w obawie o ukaranie mandatem.

macaleks   14 #1 10.09.2015 21:01

Z punktu widzenia etycznego to kuriozum "system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami oraz przekraczaniem dozwolonej prędkości.".No i kaska :(

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji