r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nawigacja MapaMap 10.6.0

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

Galeria programu

:

Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Zawodzi także stabilność programu. Podczas testów przez kilka dni aplikacja nie potrafiła pobrać mapy z serwera co uniemożliwiało jej uruchomienie.

MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto mocno się zastanowić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MapaMap dla Androida z nowym interfejsem i jeszcze lepszymi mapami

12
OPROGRAMOWANIE 27.10.2015 | Łukasz Tkacz

Rozwój oprogramowania mobilnego doprowadził do tego, że niektóre urządzenia stały się niemalże zbędne. Dobrym tego przykładem są nawigacje, których możliwości są coraz większe, a które pracują na naszych telefonach. Właśnie zadebiutowała nowa wersja MapaMap dla Androida, która wprowadza nie tylko nowe mapy, ale i zmiany znacznie ułatwiające obsługę aplikacji. Program ten jest rozwijany od dłuższego czasu i zapewnia wygodną i niezawodną nawigację wielu użytkownikom. W wersji 8.8 producent skupił się przede wszystkim na interfejsie. Teraz sprawdza się on znacznie lepiej na urządzeniach o…

MapaMap z nowymi mapami i lepszym ostrzeganiem

15
OPROGRAMOWANIE 08.09.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Już dostępna jest wersja 8.8 MapyMap – jednego z popularniejszych programów do nawigacji. Aktualizacja przynosi mapę Polski na III kwartał 2015 roku, nowe punkty POI oraz rozbudowane funkcje ostrzegania. Aktualna mapa Polski to prawie 10 tysięcy kilometrów nowych dróg, w tym najświeższe inwestycje. Są to między innymi: ekspresowa obwodnica Janek i Raszyna, ekspresowa droga na odcinku Bielsko-Biała – Żywiec, obwodnica Czarnkowa, Bobowej oraz Lidzbarka, trzeci etap obwodnicy Mielca, nowy most w Węgorzewie czy miejski odcinek obwodnicy Nowego Sącza. Mapy Q3_2015 mają już w sumie: 7,2…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.11.2015 11:04

@macaleks: Z punktu widzenia bezpieczeństwa to ma sens, bo chociaż na chwilę wariat zwolni w obawie o ukaranie mandatem.

macaleks   14 #1 10.09.2015 21:01

Z punktu widzenia etycznego to kuriozum "system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami oraz przekraczaniem dozwolonej prędkości.".No i kaska :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.