Nawigacja MapaMap 10.10.2

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

:

Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Zawodzi także stabilność programu. Podczas testów przez kilka dni aplikacja nie potrafiła pobrać mapy z serwera co uniemożliwiało jej uruchomienie.

MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto mocno się zastanowić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 05.10.2017 15:07

aktualność map bije na głowę zachodnie nawigacje, gdzie czasami przez lata nie doszukasz się poprawek, mapa map aktualizuje się za opłatą co kwartał, dodatkowo możesz zgłaszać błędy, mi np. zamieścili na nowej mapie moją nieistotną uliczkę osiedlową nawet, no ale jak komuś wystarczą mamy googla, które potrafią latami prowadzić ulice przez środek budynków, jego wybór

  #2 13.11.2015 11:04

@macaleks: Z punktu widzenia bezpieczeństwa to ma sens, bo chociaż na chwilę wariat zwolni w obawie o ukaranie mandatem.

macaleks   14 #1 10.09.2015 21:01

Z punktu widzenia etycznego to kuriozum "system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami oraz przekraczaniem dozwolonej prędkości.".No i kaska :(