r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Need For Speed: Underground 2

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Need for Speed: Underground 2 to jedna z tych gier wyścigowych, które wspominać się będzie miło po wsze czasy. Zanim Electronic Arts pogubiło się przy dalszym rozwoju marki, firma dała szansę na rozwój koncentrującej się na tuningu serii pobocznej, wydając udaną kontynuację wielkiego hitu. Projekt rozwinięto niemal pod każdym względem, okraszając go oczywiście odpowiednio skoczną ścieżką dźwiękową.

Galeria programu

Pogłębiono opcje modyfikowania wozów, które przecież stawały się przedłużeniem wizerunku cyfrowego alter ego gracza, mistrza dróg w fikcyjnym mieście Bayview. Kolejne wyzwania podejmuje się odnajdując je na mapie, co urozmaiciło nieco skostniały gatunek. Poza standardowym gnaniem do mety, pojawiają się starcia drifterów, czyli wielbicieli ślizgania po asfalcie, rywalizacja na zryw na krótkim odcinku, plus turnieje ligowe, składające się z etapów po kilka emocjonujących wyścigów każdy.

Jak na swoje czasy, propozycja od EA zadziwiała graficznie. Samochody wzorowane na istniejących modelach znanych marek, głównie japońskich, ale nie tylko, zaskakiwały poziomem detali. Do tego dało się je upiększyć, zmieniając zderzaki, kołpaki, dodając neonowe światełka, o przyśpieszeniu nitro w standardzie nie wspominając. Zbyt daleko idące zapędy projektantów aut odbijały się też dodatkowo na osiągach pojazdów.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa jest niewielkim wycinkiem pełnej gry. Oferuje kilka trybów zabawy, w tym wyścig na jednej mapie z użyciem któregoś wariantu Nissana 350Z, zawody driftowe i swobodną jazdę po mieście. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.10.2016 14:30

@SzymonL: ale to jest klasyk gosciu

maciejnet   12 #3 30.07.2016 13:26

NFS III i na tym skończyła się era NFS.

ste-fan   12 #2 24.11.2015 21:35

co jest ostatnio na DP wypływ starych gier ?
A czy jak mam serial gry stary to do tych nowych wydać gier będzie pasował ?

SzymonL   3 #1 24.11.2015 17:14

Jedenastoletnie demo? Co następne, Tetris? A może Pong? Serio się wam nudzi.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.