Need for Speed: Carbon 1.2

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Need for Speed: Carbon to kolejna całkiem udana odsłona kultowej serii wyścigowej, tym razem skupiająca się bardziej na nielegalnych wyścigach w mieście, a do tego w zespołach zawadiaków. Wygrana nie zależy tutaj już tylko od zręczności fana PC, lecz również doboru kolegów w trakcie starć na asfalcie. Oczywiście z czasem nabywa się kolejne auta, za fundusze pozyskane z wysokich miejsc w poszczególnych startach.

Poza innymi buńczucznymi mistrzami kierownicy, niejednokrotnie przyjdzie mierzyć się tutaj także ze stróżami prawa, chcącymi dbać o bezpieczeństwo na ulicach metropolii. Mogą pojawić się w każdej chwili. Powracają zawody w drift, czyli dynamiczne ślizganie się na zakrętach. Zmaganiom po raz kolejny towarzyszy świetnie dobrana ścieżka muzyczna, doskonale motywująca do wciskania mocniej pedału gazu. W grze czuć pęd.

Auta z różnych popularnych stajni, a więc faktycznie istniejących marek, można w zaawansowanym stopniu modyfikować. Gracz pobawi się nie tylko w lakiernika, np. dorzucając poprawiające wizualnie prezencję samochodów naklejki, ale jest w stanie niemal dowolnie kształtować poszczególne elementy wozu. Wszystko za sprawą systemu Autsculpt, opartego o wiele suwaków, od których ustawienia zależy forma.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa jest niewielkim wycinkiem pełnej gry, ale pozwala się przez chwilkę pobawić. Oferuje trzy samochody do wyboru, a także trzy trasy do przejechania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!