Need for Speed: Carbon 1.2

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Need for Speed: Carbon to kolejna całkiem udana odsłona kultowej serii wyścigowej, tym razem skupiająca się bardziej na nielegalnych wyścigach w mieście, a do tego w zespołach zawadiaków. Wygrana nie zależy tutaj już tylko od zręczności fana PC, lecz również doboru kolegów w trakcie starć na asfalcie. Oczywiście z czasem nabywa się kolejne auta, za fundusze pozyskane z wysokich miejsc w poszczególnych startach.

Poza innymi buńczucznymi mistrzami kierownicy, niejednokrotnie przyjdzie mierzyć się tutaj także ze stróżami prawa, chcącymi dbać o bezpieczeństwo na ulicach metropolii. Mogą pojawić się w każdej chwili. Powracają zawody w drift, czyli dynamiczne ślizganie się na zakrętach. Zmaganiom po raz kolejny towarzyszy świetnie dobrana ścieżka muzyczna, doskonale motywująca do wciskania mocniej pedału gazu. W grze czuć pęd.

Auta z różnych popularnych stajni, a więc faktycznie istniejących marek, można w zaawansowanym stopniu modyfikować. Gracz pobawi się nie tylko w lakiernika, np. dorzucając poprawiające wizualnie prezencję samochodów naklejki, ale jest w stanie niemal dowolnie kształtować poszczególne elementy wozu. Wszystko za sprawą systemu Autsculpt, opartego o wiele suwaków, od których ustawienia zależy forma.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa jest niewielkim wycinkiem pełnej gry, ale pozwala się przez chwilkę pobawić. Oferuje trzy samochody do wyboru, a także trzy trasy do przejechania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.10.2017 17:17

@Assassin Z Gothica: Need for Speed: Carbon 1.2 - naucz się obsługi jakiegoś edytora 3D i sam napisz gierkę. Skrypty ( scenariusz i logika gry) bardzo proste !. Niestety w Polsce nie mamy inteligentnych polityków w tej dziedzinie. Brak unormowań prawnych z USA. Poczytaj jak powstawał "Wiedźmin" , włosy ci wylecą. Autor musiał podpisać umowy z Amerykanami inaczej dostaniesz grosze a pomysł ukradnie np. Google. Poszukaj w YouTube.W dowolnej TV mówią bzdury. Dyletanci !

Assassin Z Gothica   8 #3 23.02.2016 12:44

Instalował ktoś? Widzę, że co chwilę dodajecie jakieś dema, to może tak demo Wiedźmina 3?

  #2 23.02.2016 12:02

Chyba jedne z lepszych NFS, tych starszych, również z MW.

Autor edytował komentarz.
rradek   10 #1 23.02.2016 10:54

Carbon jest w wersji 1.4 z najnowszą łatką.